2. 3. 2022


Nový produkt Energit vitamíny


zpět

Vitamínové a energetické tablety v plechových krabičkách. Snadno rozpustné osvěžující tablety s lahodnou ovocnou chutí jsou na trhu už přes 25 let a dnes nabízejí inovovanou recepturu bez obsahu cukru v šesti řadách – energetické tablety Pro řidiče, vitaminové tablety vhodné při únavě očí (Pro oči), tablety s obsahem vitaminů či minerálních látek (Multivitamin, Imunita, Magnézium). Energit vám tak dokáže dodat energii, potřebné vitaminy a minerální látky.

Energit MULTIVITAMIN - Posilte své tělo a imunitní systém kombinací 8 vitamínů a přírodního extraktu z rakytníku ve vitamínových tabletách se svěží pomerančovou příchutí.


Energit IMMUNITY - Posilte imunitu chutnými vitamínovými tabletami s příchutí maliny se zinkem, přírodním extraktem ze šípků a vitamínem C.


Energit PRO OČI - Pomozte svým unaveným očím lahodnými vitamínovými tabletami s příchutí borůvek a obsahem přírodních extraktů, zinku a vitamínu C.


Energit PRO ŘIDIČE - Doplňte si energii lahodnými energetickými tabletami s příchutí třešně s obsahem guarany a vitamínu C.


Energit MAGNESIUM - Setřeste únavu a vyčerpání s chutnými vitamínovými tabletami s příchutí ananasu a obsahují hořčík, vitamín C a B6.


Energit VITAMIN D3 - Posilte imunitu chutnými brusinkovými tabletami s příchutí brusinek a obsahem vitaminu D3, vitaminu C a přírodního extraktu z aceroly.

Minimální náklad: 100 ks

Termín výroby 4 - 5 týdnůChcete být stále v obraze?

Zaujaly vás naše produkty, ale v současné době neuvažujete o jejich objednání? Nevadí, chcete-li s námi zůstat v kontaktu a vědět, co je u nás nového, stačí vyplnit vaši emailovou adresu níže a my vám budeme posílat naše newslettery, díky kterým už vám nic neuteče a budete vědět o všem, co u nás chystáme.


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních informací. Více zde.
© 2022 TWIN PRODUCTION s.r.o. | whitewolf.cz