Ostatní

Do naší nabídky dále patří energetické nápoje, ledová káva i šampaňské. Samozřejmostí je pak široká nabídka klasických reklamních předmětů. Zkrátka vše, co vás napadne. Prolistujte si náš katalog.

Ostatní

Energy drink BULLDOCK®

Originálním a praktický dárek nejen pro vaše současné nebo budoucí zákazníky, ale také pro vaše zaměstnance nebo přátele. K personalizaci  používáme plnobarevnou tepelně smrštitelnoufolii (sleeve), která zaručí barevnou přesnost a profesionální vzhled.

Minimální náklad 250 ks

Termín výroby do 3 týdnů.

Složení: pitná voda, cukr, glukózo-fruktózový sirup, oxid uhličitý, kyselina citrónová (E 330),citrát trisodný, amid kyselinynikotinové, taurin (4000 mg /l ), kofein ( 320 mg/l), glukuronolakton, inositol,barvivi karamel E150c, přírodní a přírodně identické aroma, pantothenát vápenatý, 
vitamíny B2, B6 a B12, syceno CO2. 


Srovnání složení Red Bull a BULLDOCK® energy drink ve 100 ml

Složení

Red Bull

BULLDOCK® energy drink

Caffeine

30 mg

32 mg

Taurine

400 mg

400 mg

Panthothenate Acid

2 mg

2 mg

Vitamin B6

2 mg

2 mg

Vitamin B2 0 0,7mg

0 mg

0,6 mg

Vitamin B12

2 μg

2 μg

Reference

JAK PROBÍHÁ OBJEDNÁVKA

Objednání je velmi jednoduché. Vyplníte formulář s požadovanými údaji, na základě kterého obdržíte kalkulaci.
Po odsouhlasení ceny vám připravíme vizualizaci budoucí zakázky, případně si dodáte vlastní návrh do příslušné šablony, kterou vám zašleme. Po finálním odsouhlasení/dodání grafického návrhu bude zahájena výroba a hotové produkty vám budou následně dodány na určené místo v předem stanovém termínu.

Chcete být stále v obraze?

Zaujaly vás naše produkty, ale v současné době neuvažujete o jejich objednání? Nevadí, chcete-li s námi zůstat v kontaktu a vědět, co je u nás nového, stačí vyplnit vaši emailovou adresu níže a my vám budeme posílat naše newslettery, díky kterým už vám nic neuteče a budete vědět o všem, co u nás chystáme.


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních informací. Více zde.
© 2024 TWIN PRODUCTION s.r.o. | whitewolf.cz