Reklamní kosmetika

Mazat, mazat, mazat. To je naše mantra. Vsaďte na krémy na ruce nebo opalovací krémy s vlastním potiskem. Anebo něco jiného z naší kosmetické nabídky.

Reklamní kosmetika

Opalovací krém ve spreji s reklamním potiskem

Ať už jste ve Španělsku na pláži nebo v Itálii na horách, nikdy není radno podceňovat přímé sluníčko. S opalovacím krémem ve spreji, který se pohodlně schová do tašky nebo do kapsy, a který je díky pestrým barvám stále na očích se Vám ani Vašim zákazníkům nestane, že se někdy spálite.

 

Přibližné rozměry: výška 113 mm, ∅ 29 mm

Kapacita náplně: 25 ml (vystačí na 200 stlačení s pumpičkou)

Barvy tisku: žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená, černá

Pouzdro: průhledné matné žluté, oranžové, červené, modré, zelené

Reference

JAK PROBÍHÁ OBJEDNÁVKA

Objednání je velmi jednoduché. Vyplníte formulář s požadovanými údaji, na základě kterého obdržíte kalkulaci.
Po odsouhlasení ceny vám připravíme vizualizaci budoucí zakázky, případně si dodáte vlastní návrh do příslušné šablony, kterou vám zašleme. Po finálním odsouhlasení/dodání grafického návrhu bude zahájena výroba a hotové produkty vám budou následně dodány na určené místo v předem stanovém termínu.

Chcete být stále v obraze?

Zaujaly vás naše produkty, ale v současné době neuvažujete o jejich objednání? Nevadí, chcete-li s námi zůstat v kontaktu a vědět, co je u nás nového, stačí vyplnit vaši emailovou adresu níže a my vám budeme posílat naše newslettery, díky kterým už vám nic neuteče a budete vědět o všem, co u nás chystáme.


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních informací. Více zde.
© 2024 TWIN PRODUCTION s.r.o. | whitewolf.cz