Reklamní propisky

Propisky, které nikdo jiný nemá? Není problém. Objevte originální propisky, které se jen tak nevidí.

Reklamní propisky

Varianty balení

Reklamní propisky FUSION

Jeden z našich nejnovějších návrhů pera. Kombinuje moderní a sofistikovaný design a reaguje na potřeby reklamního trhu.

Pero s otočným mechanismem. Pevný, průhledný nebo metalizovaný materiál, hladký leštěný povrch. Modrá náplň Jumbo.

Minimální odběr: 3000 ks

Reklamní propisky GALAXY

Galaxy je náš nejoblíbenější model pera. Za své čestné místo vděčí univerzálnímu tvaru a nadčasové eleganci. Kontrastní okraj zeštíhluje jeho tělo, což mu dodává lehký charakter.

Pero s otočným mechanismem. Pevný, průhledný nebo metalizovaný materiál, hladký leštěný povrch. Okraj a hrot jsou průhledné, kovové, chromované, saténové. Modrá náplň Jumbo.

Minimální odběr: 3000 ks

Reklamní propisky OPTIMUS

Pero klasického tvaru s ozdobným klipem. Tělo je zakončeno kontrastním okrajem, který mu dodává elegantní charakter. Tento design ocení zejména důvěryhodné značky.

Zatahovací kuličkové pero. Pevný, průhledný nebo metalizovaný materiál, hladký leštěný povrch. Tlačítko a okraj jsou průhledné, saténové nebo metalické. Průhledný, saténový nebo kovový hrot. Modrá náplň Jumbo.

Minimální odběr: 3000 ks

Reklamní propisky INFINITY

Pero s konstrukcí podobnou peru Winner. Infinity se však vyznačuje klipem s méně podlouhlou strukturou, což dokonale odpovídá značkám, které chtějí propagovat svůj silný a rozhodný charakter.

Zatahovací kuličkové pero. Pevný, průhledný nebo metalizovaný materiál, hladký leštěný povrch. Metalizovaný vnitřní prvek. Modrá náplň Jumbo.

Minimální odběr: 3000 ks

Reklamní propisky ERIS

Nadčasová elegance a univerzální minimalismus. Naši designéři se postarali o to, aby pero Eris vynikalo svou nenápadnou elegancí. Dokonalá vyváženost a nejlepší materiály zajistí, že ho vaši zákazníci budou mít stále u sebe.

Zatahovací kuličkové pero. Pevný nebo průhledný materiál, hladký leštěný povrch. Průhledné nebo saténové tlačítko a klip. Modrá náplň Jumbo.

Minimální odběr: 3000 ks

Reklamní propisky LOTUS

Dynamické kuličkové pero, které je zvýrazněno klipem ve tvaru oblouku. Má speciální povrch, který zlepšuje úchop a ergonomii. Vlastnosti, které jeho uživatelé vždy oceňují.

Zatahovací kuličkové pero. Pevný, průhledný nebo metalizovaný plast, matný povrch. Ergonomický gumový úchop. Modrá náplň Jumbo.

Minimální odběr: 3000 ks

Reklamní propisky LENOX

Klasický design s žádoucími proporcemi. Díky vhodné ergonomii tohoto pera je využití jeho možností velmi uspokojivé.

Pero s otočným mechanismem. Pevný, průhledný nebo metalizovaný materiál, hladký leštěný povrch. Průhledný, pochromovaný kov, saténový hrot. Modrá náplň Jumbo.

Minimální odběr 3000 ks

Reklamní propisky REA

Seznamte se s jedním z našich nejoblíbenějších modelů. Zajímavá kombinace obdélníkového klipu, který je kombinován s oválným tvarem těla. Tyto kontrasty vytvářejí jednoduchý, ale zajímavý tvar.

Zatahovací kuličkové pero. Pevný nebo průhledný materiál, hladký leštěný povrch. Průhledné nebo saténové tlačítko a klip. Modrá náplň Jumbo.

Minimální odběr: 3000 ks

Reklamní propisky GLADIATOR

Je jedním z našich vlajkových modelů. Pouzdro jeho kontrastního klipu je zdobeno diagonálními liniemi, které peru dodávají dynamický charakter. Díky širokým možnostem personalizace je neuvěřitelně univerzální.

Zatahovací kuličkové pero. Pevný, průhledný nebo metalizovaný plast, matný povrch. Ergonomický gumový úchop. Modrá náplň Jumbo.

Minimální odběr: 3000 ks

Reference

JAK PROBÍHÁ OBJEDNÁVKA

Objednání je velmi jednoduché. Vyplníte formulář s požadovanými údaji, na základě kterého obdržíte kalkulaci.
Po odsouhlasení ceny vám připravíme vizualizaci budoucí zakázky, případně si dodáte vlastní návrh do příslušné šablony, kterou vám zašleme. Po finálním odsouhlasení/dodání grafického návrhu bude zahájena výroba a hotové produkty vám budou následně dodány na určené místo v předem stanovém termínu.

Chcete být stále v obraze?

Zaujaly vás naše produkty, ale v současné době neuvažujete o jejich objednání? Nevadí, chcete-li s námi zůstat v kontaktu a vědět, co je u nás nového, stačí vyplnit vaši emailovou adresu níže a my vám budeme posílat naše newslettery, díky kterým už vám nic neuteče a budete vědět o všem, co u nás chystáme.


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních informací. Více zde.
© 2024 TWIN PRODUCTION s.r.o. | whitewolf.cz